Genius Loci Developer

Vaše pozice na webu:

Genius Loci Developer je česká akciová společnost zaměřená na výstavbu rezidenčních projektů. Začali jsme v roce 2006, ještě jako sdružení právnických a fyzických osob, v Jesenici u Prahy. Tam jsme v průběhu let postavili a prodali více než 600 bytů a dnes připravujeme již 8. etapu. Bude zaměřena zejména na pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů. Více o našich realizacích najdete v sekci Realizované projekty. Připravované akce jsou naopak popsány zde.

Naše strategie je založena na pečlivé přípravě projektů a dobrém výběru lokalit. Neinvestujeme příliš do reklamy, protože jsme si ověřili, že nejlepším doporučením jsou naši spokojení klienti.

Máme rádi úspěch a víme, že ho nedosáhneme bez  pečlivosti v každém kroku přípravy stavby, její realizace i prodeje a následné péče o klienty.

Nedávno jsme úspěšně dokončili prodej Bytového domu Bílá Hora s velmi kvalitními byty za mimořádně vlídné ceny. Letošní rok je naopak již zcela ve znamení stavby elegantního bytového domu Rezidence Hostivař a práci na získání územního rozhodnutí pro již zmíněnou 8. etapu výstavby v Jesenici u Prahy.

 


GeniusLociConstruction

GENIUS LOCI CONSTRUCTION s.r.o.
Firma je stoprocentní dceřinnou společností firmy Genius Loci Developer, a.s. Je generálním dodavatelem stavby Bytového domu Rezidence Hostivař.

Sídlo:
Osiková 2644/3, Žižkov, Praha 3, 130 00
IČO: 06352341, DIČ: CZ06352341
Datová schránka: ivw3o9

Jednatelé:
Mgr. Tereza Boehmová
GENIUS LOCI DEVELOPER, a.s.

kontakt:
Tel: +420-284829696
eMail: info@geniusloci.cz
tereza.boehmova@geniusloci.cz