Genius Loci Developer

Vaše pozice na webu:

Genius Loci Developer je česká akciová společnost zaměřená na výstavbu rezidenčních projektů. Začali jsme v roce 2006, ještě jako sdružení právnických a fyzických osob, v Jesenici u Prahy. Tam jsme v průběhu let postavili a prodali více než 600 bytů a dnes připravujeme již 8. etapu. Bude zaměřena zejména na pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů. Více o našich realizacích najdete v sekci Realizované projekty. Připravované akce jsou naopak popsány zde.

Naše strategie je založena na pečlivé přípravě projektů a dobrém výběru lokalit. Neinvestujeme příliš do reklamy, protože jsme si ověřili, že nejlepším doporučením jsou naši spokojení klienti.

Máme rádi úspěch a víme, že ho nedosáhneme bez  pečlivosti v každém kroku přípravy stavby, její realizace i prodeje a následné péče o klienty.

Dokončili jsme prodej Bytového domu Bílá Hora s velmi kvalitními byty za mimořádně vlídné ceny a stejně úspěšně dopadla i již dokončená stavba elegantního bytového domu Rezidence Hostivař, před sebou máme 8. etapu výstavby v Jesenici u Prahy.